WITAM!

Nazywam się Artur Mróz. Mieszkam w okolicach Wałbrzycha.

Fotografia to wielka pasja mojego życia. Lata mijają a ja wciąż z aparatem w ręku. I wciąż w dążeniu do doskonałości. I wciąż świadomy ile jest jeszcze przede mną.

Nie zamykam się w jednym temacie. Jak widać po moich zdjęciach próbowałem już prawie wszystkiego. Jednak nic nie sprawia mi tak dużej frajdy jak praca z ludźmi. To niesamowite uczucie zatrzymywać czas i emocje.

Inne moje zainteresowania jak turystyka piesza, rowerowa, przyroda, podróże... są zawsze związane z fotografią. To taka machina gdzie jedno koło napędza drugie. To dzięki temu połączeniu powstało tyle pamiątek w dziale z krajobrazami i nie tylko. Tak to już jest że siedząc w domu nie zobaczymy tyle ile byśmy chcieli. A ja chciałbym zobaczyć dużo.

Wszystko czego się nauczyłem, co potrafię, co widziałem, co przeżyłem jest właśnie w tej fotogalerii. To kawałek mojego życia.

Piękna to sprawa cieszyć się swoim hobby i dawać tym radość innym więc zapraszam do współpracy wszystkich chcących skorzystać z jakichkolwiek usług fotograficznych. Szczególnie pary młode chcące w szczególny sposób zatrzymać ten szczególny dzień.

W swojej dotychczasowej karierze doświadczyłem wielu ślubów, wesel, komunii...Robiłem dziesiątki indywidualnych sesji zdjęciowych do portfolio modelek i modeli. Współpracowałem z producentami gier komputerowych. Wykonywałem zdjęcia na okładki płyt zespołów muzycznych, do kalendarzy, na bilbordy, reklamy i na strony www.

W razie potrzeby współpracuje z wykwalifikowanymi wizażystkami, kamerzystami, DJ-ami.

Posiadam ukończony kurs liturgiczny i upoważnienie do fotografowania podczas liturgii w kościołach na terenie całej Polski.

Dziękuję za wizytę na mojej stronie!!!

Artur