niedziela, 26 sierpnia 2012

ANIA I RAFAŁ, SUPER IMPREZA! CIEKAWY NOCNY PLENEREK! MIŁO BYŁO WAS POZNAĆ!

JUSTYNA I RAFAŁ, MIŁO MI BYŁO DLA WAS PRACOWAĆ. FAJNIE ŻĘ TAK BARDZO ZADOWOLENI BYLIŚCIE Z EFEKTÓW NASZEJ PRACY. DOWIEDZIAŁEM SIĘ DZIĘKI WAM ŻE SZKLARNIA MOŻE BYĆ CIEKAWĄ MIEJSCÓWKĄ NA ZDJĘCIA :) POZDRAWIAM!

sobota, 1 października 2011

SEBASTIAN, JA RÓWNIEŻ DZIĘKUJĘ CI ŻE MOGŁEM UCZESTNICZYĆ W TWOJEJ MSZY PRYMICYJNEJ. TO BYŁA DLA MNIE NOWOŚĆ I TYM BARDZIEJ JESTEM ZADOWOLONY ŻE ZDJĘCIA SIĘ TAK BARDZO PODOBAŁY.


KASIA I PIOTR, CHCIAŁBYM ZAWSZE NA SWOJEJ DRODZE SPOTYKAĆ TAK SYMPATYCZNE OSOBY JAK WY. WSZYSTKIEGO DOBREGO!


JESZCZE RAZ DZIĘKI WIELKIE BASI I ŁUKASZOWI ZA MIŁO SPĘDZONY TEGOROCZNY ŚLUBNY PLENER. POZDRAWIAM SERDECZNIE!


JAREK, CIESZĘ SIĘ ŻE ZDJĘCIA Z CHRZTU ŚWIĘTEGO PRZYPADŁY DO GUSTU:) CAŁA PRZYJEMNOŚĆ PO MOJEJ STRONIE:)


ASIA I SEBA, DZIĘKI ZA WASZE AKTORSTWO NA SESJI:) ZAGRANE WYŚMIENICIE:)


NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA RÓWNIEŻ DLA AGNIESZKI I DAMIANA, ANI I ŁUKASZA, BASI I MARCINA, MAŁGOSI I JACKA. MIŁO BYŁO DLA WAS FOTOGRAFOWAĆ:)


NO I OCZYWIŚCIE DZIĘKI DLA JOLI KTÓRA POMOGŁA MI ZRELAKSOWAĆ SIĘ NA WIOSENNYM, POLNYM PLENERZE! ZAWSZE TO FAJNE PODŁADOWANIE AKUMULATORÓW PRZED CIĘŻKIM SEZONEM.

wtorek, 16 listopada 2010

PODZIELONA GALERIA LUDZIE NA ROCZNIKI. ZDECYDOWANIE USPRAWNI TO PRZEGLĄDANIE I WYSZUKIWANIE ZDJĘĆ :)piątek, 10 września 2010

NO I JA MAM FINALISTKĘ MISS POLSKI 2010 W SWOJEJ GALERII
ANIU-DZIĘKI WIELKIE ZA UDANĄ SESYJKĘ!
czwartek, 2 września 2010

KAROLINA I JUREK - CIESZĘ SIĘ BARDZO ŻE MOGŁEM BYĆ NA TAK NIESAMOWITYM, PRAWDZIWIE STAROPOLSKIM WESELU. WRAŻENIA NAPRAWDĘ WIELKIE. NIE ZAPOMNE TEGO SZYBKO.
JESTEŚCIE BARDZO SYMPATYCZNYMI LUDZMI I JA ZE SWOJEJ STRONY ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!!
sobota, 21 sierpnia 2010

EWA I PAWEŁ - DZIĘKI ZA ZAUFANIE, CIESZE SIĘ ŻE NIE ZAWIODŁEM. DZIĘKI ZA PYSZNĄ BUŁKE Z TWAROGIEM. PAWEŁ-DZIĘKI ZA PEWNĄ MARKETINGOWĄ PODPOWIEDŻ-PRZEMYŚLAŁEM TO DZISIAJ BARDZO STARANNIE :)
ŻYCZĘ WAM SAMYCH RADOSNYCH DNI !!!
czwartek, 19 sierpnia 2010

SYLWIA I ADRIAN - NIESAMOWICIE RADOSNĄ PARĄ BYLIŚCIE PRZED MOIM OBIEKTYWEM . SUPER ŻE UDAŁO SIĘ NAM COŚ CIEKAWEGO STWORZYĆ-ADRIANA WZROST POWALIŁ MNIE NA KOLANA A AUTKA NADZWYCZAJNIE ZAGRAŁY :)
DZIĘKUJĘ ZA PLENER I ZA ŚWIETNĄ ZABAWE WESELNĄ.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!
środa, 4 sierpnia 2010

MARTA I ARTUR - DZIĘKI WIELKIE ZA TO ŻE MOGŁEM BAWIĆ SIE Z WAMI PODCZAS ZDJĘĆ I ZA TO ŻE WY TAK NA LUZIE BAWILIŚCIE SIE ZE MNĄ. DZIĘKI ZA ZAUFANIE. CIESZĘ SIE BARDZO ŻE PODOBAŁY SIE ZDJĘCIA. ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA !!!!!!!!!!!!!!!!!piątek, 23 lipca 2010

DZIĘKUJĘ KAROLINIE, GRZEGORZOWI I MALUTKIEJ MARYSI ZA MOŻLIWOŚĆ UCHWYCENIA W KADRZE PIĘKNYCH CHWIL ZAŚLUBIN ORAZ CHRZTUponiedziałek, 19 lipca 2010

SERIA ZDJĘĆ Z OSTATNIEGO WYJAZDU W POLSKĄ CZĘŚĆ TATR JUŻ W GALERII -TATRY-